1xbet – alternativní odkazy

Pokud vám však výše zmíněné možné postihy stojí za to, abyste se dostali na webové stránky 1xbet, je zde pro vás možnost využít tzv. alternativní odkazy, což jsou náhradní internetové adresy vytvořené samotnou společností, která chce tak umožnit svým hráčům přístup k sázení v podstatě odkudkoliv.

Sázková kancelář se tímto způsobem snaží obejít státy, které zablokovaly její webové stránky. Proto není divu, že téměř každý den vznikají nové a nové alternativní odkazy, přes které se hráči mohou neomezeně připojit a začít okamžitě sázet na oblíbená sportovní klání. Díky těmto odkazům nemusíte ztrácet čas s celkem složitou instalací softwaru VPN do vašeho internetového prohlížeče, ale webové stránky 1xbet se vám ihned zobrazí. Připravili jsme pro vás seznam několika odkazů podle vybraných zemí, přes které by se vám mělo podařit se připojit ke společnosti 1xbet:

www.1xbetua.com (odkaz je denně aktualizován, i proto by jeho funkčnost měla být celosvětová)

www.1xgfmp.host (další mezinárodní odkaz)

www.1xtssa.host (alternativní odkaz pro Turecko)

www.1xbetua.mobi (alternativní odkaz pro Itálii a Francii)

www.1xbet.ug (alternativní odkaz pro Ugandu)

http://in.1xbet.com/ (alternativní odkaz pro Indii)

www.1xbet.ly (alternativní odkaz pro Maďarsko)

www.1×2019.xyz (alternativní odkaz pro Rusko)

Občasně se může stát, že dojde k výpadku oficiálních 1xbet webových stránek, proto pro představu uvádíme i Bet365 alternativ link pro Slovensko či Itálii, ve kterých má však sázková kancelář povolenou licenci. V případě odstávky je mohou tedy hráči využít jako možný přístup ke svému účtu.