Na následujících řádcích se dozvíte informace o zemích, ve kterých jsou služby sázkové kanceláře 1xbet blokovány. Nabyté informace se vám mohou hodit v případě, že se chystáte na dovolenou do ciziny a nejste si jisti, zda se bude moci pohodlně připojit k vašemu 1xbet sázkovému účtu i v zahraničí.

Vzhledem k právním předpisům může být 1xbet službám v některých konkrétních zemích, odepřen přístup na webové stránky společnosti. Pokud tedy název země, do které hodláte vycestovat, není uveden v seznamu zemí s povolenou certifikací, jež byly vypsáný výše, pak ji možná najdete v přehledu států, které jsou naopak blokovány. Seznam zemí s omezeným přístupem je naštěstí poměrně krátký, jak uvádíme níže:

Afghánistán

Francie

Portugalsko

Severní Korea

Kuba

Turecko

Uganda

Indie

Pokud je země vámi zvoleného místa pro strávení dovolené uvedena výše, pak si bohužel nebudete moci vytvořit nový herní účet u společnosti 1xbet. Platí, že i když se vám podaří obejít překážky například pomocí softwaru obsahující VPN, bude výplata poté, co vyhrajete, poněkud problematická, protože bude nutné ověřit vaši totožnost, což však nebude možné kvůli chybějící certifikaci sázkové kanceláře. Můžete být například požádáni o identifikační dokument, který automaticky odhalí, že nežijete v povolených zemích. Váš účet může být okamžitě zablokován a veškeré vložené či vyhrané finance již nikdy nemusíte získat zpět.

Nejlepší možností pro aktivní hráče je, pokud žijete po delší dobu například v Afghánistánu, hledat jinou sázkovou kancelář, která má povolenou certifikaci. Nemá smysl ztrácet čas i finance snahou najít způsob, jak obejít právní rámec země, jež nepovoluje využívání 1xbet služeb.