22bet

Zázračný hod Aarona Rodgersa pomáhá Packers k vítězství nad Chiefs

Zázračný hod Aarona Rodgersa pomáhá Packers k vítězství nad Chiefs

Aaron Rodgers hodil na 305 yardů a tři přistání, dva z nich Aaronovi Jonesovi na velkou noc, kdy se Green Bay rozběhla, a Packers v neděli večer odložili záložního zadáka Matta Moora a šéfů Kansas City 31: 24 .

Jones měl sedm úlovků na 159 yardů a v závěrečných minutách, kdy Packers (7-1) uzavřel výhru, přidal 67 na zem, což je velká část z nich. Bylo to jejich první vystoupení na stadionu Arrowhead od roku 2007.

S panujícím ligovým MVP Patrickem Mahomesem s vykloubeným kolenem si Moore vzal otěže ofenzivního útoku Chiefs a vedl si celkem dobře.Hodil na 267 yardů se dvěma přistáními a žádným zachycením v prvním startu trenéra ex-střední školy v NFL po více než dvou letech. Green Bay Packers (@packers) Unreal. @ AaronRodgers12 magie na SNF! #GBvsKC | #GoPackGo pic.twitter.com/OzFFykBX0AOctober 28, 2019

Po vratkém začátku Moora našel quarterback tovaryše a zbytek přestupku Chiefs drážku. Nastoupili na 89-yardovou jízdu, která skončila s 29-yardovým TD passem na Make-it-Rain, Travisovi Kelceovi, a pak dostali 30-yardové hřiště a chytili Mecole Hardmanovou, aby hru svázal. V poločase vedli Chiefs 17: 14 a zvedli obočí v celé lize.

Trenér Green Bay Matt LaFleur však provedl několik úprav a Rodgers a Co začali znovu hýbat míčem.Využili náskok 15 her, který nasákl více než polovinu třetí čtvrtiny, aby získali vázající branku, a poté dostali míč zpět, když LeSean McCoy sáhl po další hře. O pět her později Rodgers vykouzlil více ze své magie.

Když třetí byl u tří, ustoupil a byl vyplacen z kapsy. Otočil se po své 22Bet Hungary pravici a hodil slepou přihrávku do zadního rohu koncové zóny, kde Jamaal Williams nějakým způsobem odvedl míč od obránce Chiefs Bena Niemanna, zatímco poklepával oběma nohama do mezer. Rodgers ležel na zádech a zíral na oblohu, když úředník signalizoval přistání. Packers si udrželi vítězství a nyní jsou o jednu hru před Minnesota Vikings v NFC North. Šéfové stále vedou AFC západ.

Marco5811

Comments are closed.