Složitější než samotné sázení se však mohou jevit licence 1xbet sázkové kanceláře.

Licence pro Českou republiku byla Ministerstvem financí zablokována 26. 7. 2017 s vyjádřením, že se jednalo o první nelegální hazardní web. Od té doby probíhá opakované správní řízení o blokaci 1xbet webu do dnešních dní s tím, že sázková kancelář přišla sice o licenci, avšak stále se u ní mohou registrovat noví hráči z České republiky. Ministerstvo financí již před samotným odebráním licence požadovalo po karibské společnosti vypnutí 1xbet webových stránek. Společnost však na výzvy nereagovala, a tak s ní bylo zahájeno správní řízení, které skončilo zablokováním jednotlivých služeb internetovými providery a ukončení spolupráce s bankami působícími na našem území. Na blokaci a následné smazání internetových stránek měla sázková kancelář 1xbet ( ako 20Bet – viac zde ) lhůtu patnácti dní, kterou však nedodržela, a tak bylo správní řízení obnoveno a stránky pro hráče z České republiky zablokovány. To však nic nemění na faktu, že se noví hráči mohou ke společnosti registrovat i po zablokování Ministerstvem financí. Registrovat se lze přes jeden ze speciálně upravených prohlížečů, ke kterým se řadí například Opera, či přes webový proxy server, přes který pracují i samotní provozovatelé sázkové kanceláře. Stačí pouze pozměnit znění webové adresy klidně i o jedno jediné písmenko. V dnešní době lze i využít četné generátory internetových adres.

Druhé státní řízení se společností tedy probíhá do současnosti, s tím že to první trvalo necelé čtyři měsíce a 1xbet sázková kancelář za celou dobu nevyvinula žádnou snahu o vzájemný kontakt s Ministerstvem financí. Pokud by sázková kancelář byla ochotna přistoupit na smazání svých internetových stránek i přerušit spolupráci s bankami v ČR, pak by 1xbet byla vyjmuta ze seznamu nepovolených internetových stránek, tedy z blacklistu. To se však stále nestalo. Tím pádem společnosti hrozí pokuta ve výši až 185 milionů korun. Jelikož se však jedná o společnost neřadící se k Evropské unii a ležící zcela mimo Evropu, bude velmi složité situaci v nejbližších letech změnit.

Nyní vám nabídneme seznam zemí dle jednotlivých kontinentů, kde se můžete k 1xbet sázkové kanceláři připojit:

Evropa: Velká Británie, Španělsko, Německo, Rakousko, Srbsko, Irsko, Řecko, Litva, Bělorusko, Rumunsko, Řecko, Albánie, Bosna a Hercegovina, Maďarsko a Lucembursko

Severní a Jižní Amerika: Kanada a Mexiko

Oceánie: Austrálie, Nový Zéland, Indonésie, Papua-Nová Guinea a Nová Kaledonie

Afrika: Nigérie, Senegal a Jihoafrická republika

S asijskými zeměmi je situace poněkud složitější. V některých zemích přístup občasně povolen je, a to i v zemích s totalitními režimy. Přihlašování se však pro soudní postih raději nedoporučuje, a to ani v případě, že se z vašeho zařízení bez problému přihlásíte.